środa, 13 listopada 2013

Oral-B Professional Car 500- recenzja

Jak już wcześniej wspominałam, zostałam Ambasadorem marki Oral-B Professional Car 500 i jestem jednym z 2 000 partnerów, którzy mają możliwość testowania elektrycznej szczoteczki do zębów o ww. nazwie. Chciałabym podzielić się z Wami moją opinią i wrażeniami z tesotwania produktu.

Mój pakiet startowy zawiera:

- 1 x szczoteczka elektryczna Oral-B Professional Care 500 z technologią 3D wraz z akcesoriami,

- Przewodnik projektu, 

- Książeczka ,,Twoje badanie opinii", w której znajduje się 20 ankiet przeznaczonych do przeprowadzenia wśród przyjaciół i znajomych

- 9 x wymienne końcówki szczoteczki 

- 20 x broszura Oral-B, z najważniejszymi informacjami o produkcie

Kilka słów od Producenta:
Budowa szczoteczki:
- Wymienna końcówka
- Włącznik/Wyłącznik
- Rączka Szoteczki
- Wskaźnik naładowania baterii
- Kontrolka niskiego stanu naadowania baterii
- Ładowarka


Główną zaletą produktu jest skuteczność w eliminowaniu płytki nazębnej, odpowiedzialnej za wiele chorób jamy ustnej. 

Technologia 3D
Szczoteczka zaopatrzona jest w technologię czyszczenia 3D, a dzięki temu delikatnie otacza każdy ząb, rozbija i usuwa płytkę nazębną.

Czujnik nacisku:
Ta funkcja pomaga w kontrolowaniu siły nacisku, czyli chroni zęby i dziąsła przed zbyt silnym szczotkowaniem.

Profesjonalny Regulator Czasowy:
Krótki przerywany dźwięk co 30 sekund przypomina o równomiernym szczotkowaniu wszystkich 4 ćwiartek zębów. Po 2 minutach pojawia się dźwięk sygnalizujący upłynięcie 2 minut, czyli czasu mycia zębów zalecanego przez dentystów.

Do zestawu dołączone są wymienne końcówki Precision Clen, dla efektywnego czeyszczenia zębów, linii dziąseł oraz trudnodostępnych miejsc takich jak tyły zębów. Jednak w ulotce jest informacja o innych rodzajach końcówek:
- 3D White, usuwająca 90% przebarwień na zębach przywracając im naturalną biel
- Floss Action, usuwa warstwy płytki nazębnej, w trudno dostępnych miejscach
- Sensitive, dla osób, które mają wrażliwe zęby i dziąsła
- Kids, końcówka przeznaczona dla dzieci, zapeniająca delikatne i miękkie szczotkowanie.

Przy szczotkowaniu 2x dziennie przez dwie minuty pełne ładowanie starcza do 7 dni. Szczeteczka posiada gwarancję na 2 lata.

Moja opinia:
Na wstępie chciałam podkreślić, że testowanie tej szczoteczki to czysta przyjemność i pełen komfort. Każdy, kto dba o higienę jamy ustnej, wie jak ważne jest mycie zębów. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń do produktu, wręcz przeciwnie czuję się nim uwiedziona, bo mycie zębów stało się fajną zabawą i wielką przyjemnością. Zęby są z każdym dniem piękniej wypolerowane i błyszczące, nie odnotowałam też krwawienia z dziąseł i żadnych innych dolegliwości. Nie tylko ja czuję radość z użytku szczoteczki bo osoby, które mają możliwość testowania jej razem ze mną, wyrażają swoją opinię tylko w pozytywnym znaczeniu. Najbardziej zaskoczył mnie mój mąż, który na dobre zżył się z tym cudeńkiem. Mój mąż przez długi czas nosił aparat ortodontyczny i w jego przypadku przyczyniło się to do powstania płytki nazębnej. Chociaż regularnie uczęszcza do dentysty, nie czuł się usatysfakcjonowany. Ostatnio jednak stwierdził, że czuje jakby szczoteczka rozbijała mu tę płytkę nazębną. Widzimy też duże zainteresowanie szczoteczką u naszego starszgo synka, dlatego w najbliższym czasie planujemy zakup da niego miękkiej końcówki Kids. 
Na zakończenie chciałam raz jeszcze podkreślić, że szczoteczka Braun Oral-B Professional Car 500 to świetny produkt, który wspaniale czyści zęby, a manualne szczoteczki przydadzą się jeszcze na pewno... do czyszczenia zlewu:)!!!

 Ostateczna ocena: +5/5

6 komentarzy:

Angela Pe pisze...

zazdroszczę :) mi się nie udało :/

Emilia Jadeitgirl pisze...

super, że się spisała ;)

Daria Krzemińska pisze...

W domu gościła :) jest ok , jednak na rynku są lepsze :)

Mrs.Rose pisze...

Bardzo ciekawy produkt

Kinga K. pisze...

bardzo ciekawie opisujesz :)
dziękuje za miły komentarz :)
obserwujemy > ja już!

http://subtelnyblog.blogspot.com

Angela Pe pisze...

wiedziałam że spisze się na 5+ :)

Prześlij komentarz