wtorek, 20 października 2015

Kapsułki Perlux- testowanie

Dzięki Streetcom zostałam Ambasadorką kampanii kapsułek do prania Perlux.
W paczce, którą otrzymałam znajdowała się spora ilość kapsułek, przeznaczonych dla mnie i dla moich znajomych. 

Paczka zawierała:
- opakowanie 24 pereł piorących Perlux White
- opakowanie 16 pereł piorących Perlux Color
- 15 opakowań po 2 perły piorące Perlux White dla znajomych
- 15 ulotek


Cieszę się, ze mogę przestestować produkty Perlux. W trakcie kampanii dowiedziałam się, że kapsułki te produkowane są przez polską firmę LAKMA- producenta wielu produktów na co dzień stosowanych w naszych domach.
Kapsułki Perlux zawierają w sobie środki powierzchniowo czynne, środki zmiękczające wodę, aktywne enzymy, skłądniki wybielające, środki chroniące kolory (Color Catcher) oraz składniki chroniące białe tkaniny przed szarzeniem i ponownym osadzeniem się brudu na tkaninie (inhibitory szarzenia). Są bezpieczne dla alergików, chronią pralkę przed kamieniem. Producent zapewnia, że w składzie nie ma żadnych zbędnych wypełniaczy. Przede wszystkim pozwalają oszczędzić, bo przy stosowaniu kapsłek, jedno pranie kosztuje 1,20 zł., natomiast przy stosowaniu proszku jest to koszt około 3,53 zł.

Po zebraniu opini od znajomych oraz własnych obserwacjach, mogę stwierdzić, że kapsułki są bardzo skuteczne. Dzięki zawartemu w nich m.in. odplamiaczowi nie wymagają dodawania dodatkowych środków piorących czy wybielających. Pranie pachnie bardzo świeżo, jest mięciutkie. Kapsułki mają unikatowy kształt no i jak wcześniej wspomniałam jest TO PRODUKT POLSKI. Należy pamiętać, że aby kapsułka w 100% mogła spełnić swoją funckję temperatura prania powinna wynosić min. 40 stopni, a samo pranie powinno trwać nie mniej niż 40 minut.
Gdybym miała wybrać jedną, najważniejszą dla mnie cechę kapsułek, byłaby to zawartość składników ANTICALC, które zmiękczają wodę i chronią pralkę przed kamieniam. To bardzo unikatowa cecha na rynku produktów piorących.

A to jest koszulka mojego dziecka, która została wyprana przy pomocy kapsułki Perlux:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz